BHAKTI MARGA
DEVOCIONÁLNÍ UMĚNÍ

VÝTVARNÁ MEDITACE SE SRI YANTROU

KURZ – 6 HODINY

Výtvarná meditace se Sri Yantrou – 6 hodin

Sri Yantra má devět avarán – úrovní a každá má své vlastní tajemství. V tomto šesti hodinovém kurzu se hlouběji ponoříme do znalostí o každé úrovni Sri Yantry a jejím propojení s fyzickým tělem. Při každém kroku zažijete vysokou frekvenci a pozitivní účinky malování. Vyzkoušíte si práci s akrylovými barvami. Odnesete si domů vybarvenou Sri Yantru, kterou  si můžete nechat aktivovat. Během kurzu se budete moci ponořit hlouběji a hlouběji do poznání Sri Yantry a projít svou vnitřní duchovní pouť k božství. Průvodcem této vnitřní cesty je Paramahamsa Sri Swami Vishwananda, který nám poskytl nejobsáhlejší znalosti o Sri Yantře.

Co je Sri Yantra:

Yantra je nejposvátnější geometrie, která je lidstvu známá a je mimořádným energetickým nástrojem pro duchovní rozvoj. Sri Yantra je považována za nejstarší, nejsilnější a nejefektivnější. Věří se, že obsahuje sílu celého stvoření a je považována za skutečnou podobu samotné Božské Matky.

Paramahamsa Vishwananda uvedl, že na hlubší úrovni Sri Yantra obsahuje dokonce 432 000 božstev (dévů), kteří jsou zodpovědní za její fungování. 

Vzájemně propojené trojúhelníky symbolizují spojení mezi mužskou a ženskou energií stvoření. Obě kvality, mužská i ženská, jsou v této formě plně zastoupeny stejně tak jako v nás samých.

„Protikladné kvality jsou také uvnitř nás a ten, kdo se nachází ve svém středu, má tyto kvality v rovnováze.”
Paramahamsa Vishwananda 

 Přínosy Sri Yantry:

  • má hluboký dopad na osobu, která ji rýsuje, maluje, nebo s ní medituje
  • pomáhá kontrolovat mysl a smysly
  • vytváří vysoké energetické frekvence, které pomáhají přetvářet negativitu z prostředí na více pozitivní vibrace
  • pomáhá vytvořit osobní vztah se samotnou Božskou Matkou
  • podporuje naši vnitřní cestu a pomáhá nám dosáhnout konečného cíle života

Čím více budete s touto formou božství pracovat a meditovat, zjistíte, že tím více vám pomáhá se očistit a harmonizovat mysl, ducha i okolní prostředí.

„Sri Yantra je Božská Matka, která přináší do domova blahobyt.“
Paramahamsa Vishwananda.

Důležité informace:

  • Místa jsou omezena, prosím, registraci neodkládejte.
  • Seznam pomůcek, které budete potřebovat k malování, obdržíte po registraci. Doporučujeme, abyste použili veganské výtvarné pomůcky.

DETAIL UDÁLOSTI

Vstupenky
Plná cena – pro všechny zájemce.
Zlevněná – pro senioy od 65 let, invalidní důchodce, studenty, na mateřské dovolené.
Refresh – pro absolventy předešlých kurzů.

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available