Sanghy

OBLASTNÍ SANGHY V ČR

Sangha je slovo, které pochází ze sanskrtu a znamená setkání v jednotě, společenství nebo označuje komunitu.

Setkání sanghy Bhakti Margy  je příležitost zažívat spiritualitu tak, že se stává součástí každodenního života.

Tato komunita je oázou, která vyživuje duchovní život všech, kteří se setkávají v duchu bhakti, podle učení Paramahamsy Vishwanandy.

 

Obvyklé aktivity v sanghách zahrnují například: hinduistické rituály (púdžu), kírtan, studium písem (Bhagavadgíta, Šrímad Bhágavatam a další), společné cvičení sádhan (Atma Kriya Yoga, Simply Meditation, OM Chanting).

*Aktuálně probíhá řada společných aktivit online, vyberte si z kalendáře.

 

Kontaktujte facilitátora sanghy ve vašem místě a připojte se k naší duchovní komunitě.

 

Město Facilitátor sanghy Kontakt
Brno Jiří Vorlíček – Manya Das manyadas@bhaktimarga.cz
Hradec Králové Lucie Svilia – Shree shree@bhaktimarga.cz
Hranice Petr Bachorec – Bhano
Jitka Bachorecová – Alkadevi
bhano@bhaktimarga.cz,
alkadevi@bhaktimarga.cz
Chomutov Vladimír Kašpar – Rajeev vladimir.anandajoga@centrum.cz
Olomouc Ctirad Fiala – Krishna Das fialac@seznam.cz
Petrovice Ivan Straka – Sunil Das
Silvie Tomiová – Karunya Dasi
i_one@centrum.cz,
stomiova@seznam.cz
Praha Julie Novotná – Radharani Dasi radharanidasi@bhaktimarga.cz
Praha 10 Petr Cristian Vrzák – Bhagat bhagat@bhaktimarga.cz
Praha 6 Eva Kostelková – Sundari evasundari108@gmail.com
Sázava Lada Fialová – Haripriya lafia@seznam.cz
Ústí nad Labem Jana Blažková – Pushpa Blazkovaj@volny.cz
Velké Přílepy Eva Šimková – Rani rani@bhaktimarga.cz
Zlín Karini Krishnová – Bhaktanugraha Karini Dasi karini@bhaktimarga.cz
Most Veronika Levojevič – Abhijita Dasi Veronika@yogaja.cz
Římov Petr Zbořil – Bansilal Das petr-zboril@volny.cz
Dolní Němčí Daniela Thampy – Somya Dasi hladikova@gmail.com
Jeseník Martina Kovaříková – Bansi Dasi markovarikova8@gmail.com
Kamenice nad Lipou Dagmar Chrpová – Anju Dasi, Daniel Chrpa – Shyamsundara Das chrpova.dasa@seznam.czshyamsundaradas@bhaktimarga.cz

 

Chrudim Iva Čenovská – Bhudevi Dasi ivacenovska@gmail.com