CESTA

Pokud jste zavítali na tyto stránky, pravděpodobně chcete od života víc. Hledáte něco smysluplného, něco skutečně užitečného, co by vám pomohlo překonávat životní výzvy.

CESTA K BOHU

Bhakti znamená lásku a oddanost k Božství. Žít bhakti je naší cestou vědomého milování Boha, ne povrchně, ale hluboko uvnitř našich srdcí a v každém okamžiku našeho života.

Paramahamsa Vishwananda nás učí, že realizace Boha je hlavním cílem lidské existence. Je zde proto, aby nás po této cestě vedl a pomáhal nám bhakti žít skrze rozvíjení vlastního jedinečného a osobního vztahu s Božstvím.

S takovým Mistrem už není žití v takto povzneseném stavu přístupné pouze jogínům a svatým! Stává se reálnou možností pro každého z nás.

CESTA DUŠE

Pravé poznání a upřímné praktikování může vést k tomu, co nazýváme seberealizací. Při ní zažíváte svou vlastní božskost. To ale není konec.

Postoupit dále znamená uvědomit si zdroj samotného života, který je přítomen v celém stvoření. Toto nazýváme „realizace Boha“. Realizace Boha je důležitá, protože vás osvobodí z cyklu zrození a smrti a umožní vám spatřit onu věčnou realitu, která za tím vším leží.

Abyste toho mohli dosáhnout, Bhakti Marga nabízí jedinečný a holistický přístup, který stojí na čtyřech základech a vychází z hluboké a časem ověřené duchovní tradice.

JEDEN BŮH – VÍCE TVÁŘÍ

Věříme v jednoho Boha, nazýváme jej Sriman Narayana.

Ačkoliv žije v nás, zahaluje se také do mnoha vnějších forem. Tyto formy nám umožňují prožívat s Ním vztah, který je podle nás nejdůležitějším vztahem v našich životech.

Každá z těchto venkovních forem má jedinečný soubor atributů a vlastností, což vám dává svobodu milovat a vztahovat se k té, která je vám nejvíce milá.

MILOST GURUA

Naše vlastní úsilí nás může dovést jen do určité fáze realizace (uvědomění si) Boha. Abyste prolomili omezení materiálního světa, milost skutečného Mistra je nezbytná.

Paramahamsa Vishwananda je satguruem, On již tuto cestu zvládl a dokáže vás dovést za hranice vašich vlastních omezení. Probouzí božskou lásku uvnitř vašich srdcí a vede vaše kroky na této cestě skrze jedinečnou kombinaci duchovních technik.

 

Yoga & Meditace
Devocionální umění
Vědomosti
Rituály