PARAMAHAMSA VISHWANANDA

Paramahamsa Vishwananda je osvícený Mistr, který realizoval Boha a žije v jednotě s Božstvím. Jeho posláním je pomáhat všem lidem zažít vlastní jedinečný vztah k Božství ještě v tomto životě. To je to, co Jej činí tak výjimečným.

“Pokud spoléháte na svou vlastní sílu, můžete dosáhnout určité úrovně duchovního rozvoje. Ale k realizaci Nejvyššího, k úplné transformaci do Božího světla, je potřebná milost Mistra. Dokud se Mistr neobjeví, je to nemožné.​​”

Paramahamsa Vishwananda

ZAKLADATEL BHAKTI MARGY

Paramahamsa Vishwananda ztělesňuje mnoho úrovní mistrovství, což Jej osobně i společensky odlišuje jako živoucí projev bhakti. Je vaišnavským áčárjou (učitelem), Mistrem Kriya Yogy, zakládajícím áčárjou, satguruem a vedoucím představitelem mise Bhakti Margy.

On je hybnou silou a inspirací všeho, co mise ve službě lidstvu dělá. Skrze jedinečné propojení prvků různých tradic nám poskytuje osvědčenou cestu a podporu v konečném dosažení realizace Boha.

TECHNIKY, KTERÉ VÁS PROMĚNÍ

Paramahamsa Vishwananda nabízí propracovanou cestu a osvědčené nástroje vedoucí k objevení moudrosti srdce a propojení se s Božstvím. Tyto techniky vám pomohou prožívat bhakti ve vašich každodenních životech skrze kultivování hluboce osobního vztahu s Bohem.

Takto jedinečnou paletu duchovních technik jinde nenaleznete. Jsou zde, aby pozvedly lidstvo skrze zušlechťování bhakti – lásky a oddanosti k Bohu. Prozkoumejte je všechny, abyste nalezli tu, která vám nejlépe sedí.

SETKEJTE SE S MISTREM

Potkat žijícího Mistra a satgurua je mimořádně vzácnou a jedinečnou příležitostí. Ať už je to Jeho bezpodmínečná láska, hluboká moudrost nebo vrozené mistrovství, co vás upoutají, žádné setkání s Ním není náhodné. Je to zážitek, který je zde proto, aby probudil vaši duši.

Paramahamsa Vishwananda zasvětil svůj život službě lidstvu a je dostupný různými prostředky. Každý okamžik, který v Jeho přítomnosti strávíte, je cenný. Využívejte toho, dokud je zde ta možnost.

VHLEDY MISTRA

Paramahamsa Vishwananda navazuje na prastarou tradici poskytování odpovědí na otázky v rámci blízkých setkání s lidmi zvané satsangy, neboli duchovní rozpravy. Je velice vzácné mít takto blízký přístup k žijícímu Mistrovi a satguruovi a mít možnost se od Něj učit.

KIRTAN S MISTREM

Ve vztahu mezi milujícím a milovaným existuje pouze jeden prožitek, jedna motivace a jen jedna realita – jen milujte. Zapojte se, zpívejte, tleskejte, tancujte. Svobodně se projevte.

NADČASOVÁ MOUDROST

Učit se od pravého Mistra je neocenitelné a slovy nepopsatelné. Jeho humor a pragmatický přístup vás přivede k novému sebeuvědomění, vašemu poslání i místu v tomto světě. Nadčasová moudrost, kterou sdílí, dělá i složitá témata praktickými a aktuálními pro naši moderní dobu.

V průběhu let poskytl Paramahamsa Vishwananda hluboké komentáře k nejdůležitějším védským písmům např. Bhagavadgítě, Šrímad Bhágavatamu a Gurugítě.