BHAKTI MARGA
DEVOCIONÁLNÍ UMĚNÍ

VÝTVARNÁ MEDITACE S BOŽSTVEM

MAHĀ-LAKṢMĪ

VÝTVARNÁ MEDITACE S BOŽSTVEM

Propojením se s božstvím uvnitř nás, můžeme zažít jeho kvality a prohloubit vztah s ním. Budeme malovat a propojíme se s kvalitami božské matky Mahā-Lakṣmī , která nám dává bohatství v jeho 16 formách: Znalosti, inteligenci, sílu, odvahu, krásu, vítězství, slávu, ctižádost, morálku, zlato a jiné bohatství, jídlo, obilí, blaženost, štěstí, zdraví a dlouhověkost a ctnostné potomstvo. Může nás přivést k samotnému pánu Narayanovi. Budeme si povídat o všech Jejích aspektech Aṣṭa-Lakṣmī , které se nachází v nás samých.
"Mahā-Lakṣmī vytváří rovnováhu tím, že sjednocuje vaše tělo, mysl a ducha, abyste mohli pokročit na své duchovní cestě." Paramahamsa Vishwananda

Uklidněte mysl, pozvedněte duši a ponořte se do svého nitra. Kurz je vhodný pro každého, kdo se chce spojit s Božskými inkarnacemi a kdo rád maluje. 

Malování ovlivňuje chemické procesy v mozku a tím nám pomáhá obnovit vnitřní rovnováhu. Probouzí intuici a naplňuje nás radostí a láskou. Když se soustředíme na Božské příběhy, jsme navíc inspirováni i jedinečnými příklady služby lidstvu. Vydejme se společně na cestu z vnějšího světa do nitra, do srdce.

„Malování je meditace.“
Paramahamsa Vishwananda

Po skončení kurzu Vás zveme na krátké sdílení a kirtan.

DETAIL UDÁLOSTI

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available

Vstupenky
Plná cena – pro všechny zájemce.
Zlevněná – Mohou využít senioři od 65 let, studenti, ženy/muži na mateřské dovolené, invalidní důchodci, další rodinní příslušníci na kurzu.

Prezenčně – osobní účast v místě konání – přesnou adresu obdržíte emailem
Online – účast online přes ZOOM – odkaz obdržíte emailem

Program: 

  • Příběh s božstvem  
  • Úvod do výtvarné techniky – intuitivní výběr barev
  • Meditativní vymalování předtištěné obrazové předlohy
  • Otázky a odpovědi

Co získáte na konci tohoto kurzu? 

  • Zkušenosti s malováním pro začátečníky
  • Osobní prožitek
  • Vymalovaný obrázek s božstvem

Důležité informace:

  • Seznam pomůcek, které budete potřebovat k malování, obdržíte po registraci. Doporučujeme, abyste použili veganské výtvarné pomůcky.
  • Přihlašovací údaje do ZOOM učebny obdržíte před začátkem kurzu.
  • Pokud se účastníte kurzu ONLINE tak Vám kartu s Božtvem zašleme poštou.