BHAKTI MARGA
VĚDOMOSTI

ONLINE KURZ BHAGAVAD GĪTY

PRO ZAČÁTEČNÍKY

KURZ BHAGAVAD GĪTY

Srdečně vás zveme na online kurz Bhagavad Gīty pro začátečníky. Pod vedením učitelů vědomostí BMČR se společně hlouběji ponoříte do moudrosti tohoto nadčasového posvátného písma a jeho učení.  

Ačkoliv je Bhagavad Gītā hinduistickým posvátným písmem, její poselství je určeno každé lidské bytosti bez ohledu na věk, pohlaví, náboženskou příslušnost či sociální postavení. Pojednává o přirozenosti tvora jménem člověk. Je to vzrušující cesta do hlubin vlastního nitra, kde se můžeme setkat se sebou samým. S tím, kým skutečně jsme. S naší podstatou. S naší duší.

Bhagavad Gītā nás přenese na bojiště, kde se těsně před začátkem bitvy odehraje velkolepý a fascinující rozhovor mezi princem Arjunou, který se vlivem životních okolností ocitl ve velmi těžké životní situaci, a jeho přítelem Kṛṣṇou, který v 18 kapitolách trpělivě odpovídá na všechny jeho otázky.

V kurzu probereme jednotlivé kapitoly Bhagavad Gīty a získáme tak důležité náhledy pro praktický život i pro další duchovní rozvoj. Prostor bude samozřejmě i pro vaše otázky. 

Bhagavad Gītu s komentáři osvíceného duchovního Mistra Paramahamsy Vishwanandy si můžete zakoupit v našem e-shopu (odkaz).

Kurz je rozvržen do čtyř hodinových setkání od 20:00 do 21:00 prostřednictvím komunikační platformy zoom.
Těšíme se na vás:

  • 23. 5.
  • 30. 5.
  • 6. 6.
  • 13. 6.

Jednotlivé hodiny budou nahrávány a účastníci budou mít přístup ke všem záznamům až do 31.7.2023.

Na celý kurz se prosím registrujte na stránce:
https://www.bhaktimarga.cz/udalost/online-kurz-bhagavad-gity/2023-05-23

DETAIL UDÁLOSTI

CENA

Kurz je zdarma. Pokud budete chtít podpořit darem konaní kurzu a poslaní Bhakti Margy, zveme Vás na stránku k tomu určenou https://www.bhaktimarga.cz/podpora/.