BHAKTI MARGA
YOGA & MEDITACE

OM CHANTING NA DÁLKU

REZONUJTE SE ZVUKEM ÓM

REZONUJTE SE ZVUKEM ÓM

OM Chanting je skupinová technika, při které se kolektivně ladíme na božskou přítomnost v podobě ÓM, rozšiřujeme své vědomí a společně se noříme hlouběji do nitra k božské lásce. 

Při OM Chantingu na dálku jde o on-line propojení jedné či více skupin lidí, kteří mezi sebou nemají požehnaného organizátora, s kruhem, která požehnaného organizátora OM Chantingu. Je to jednoduchý a dostupný způsob, jak ještě více šířit k lidem a celé Zemi transformační sílu této prastaré techniky. 

OM Chanting je něco zcela jiného než skupinové zpívání mantry ÓM. Vede ho organizátor, který obdržel od Paramahamsy Vishwanandy požehnání. OM Chanting tak, jak je předáván v Atma Kriya Yoze, je prostoupen božskou milostí Mistrů. Jen díky této pomoci mohou účastníci zažít obrovský zázrak uvolnění vlastní negativity, napětí, strachů na všech rovinách Bytí a projít procesem vnitřního pozvednutí, čímž přináší více míru, radosti a lásky nejen do vlastních životů ale také do svého okolí. 

“Víte, že všude tam, kde se pořádá OM Chantingový kruh, se dokonce změní i vibrace toho místa? Protože OM Chanting nemá vliv jen na lidi, kteří ho dělají, ale ovlivňuje také lidi, kteří se pohybují v okolí. A to způsobuje mnoho změn, ale mnoho dalších změn je stále ještě třeba. Takže musíme dělat více OM Chantingů. Musí se šířit mnohem více, protože vibrace ÓM je vibrací míru, a chceme-li mír ve světě, musíme ji šířit. Takže ji šiřte!“ – Paramahamsa Vishwananda

POJĎTE TO ZAŽÍT!

K on-line OM Chantingu se může připojit kdokoliv z vás:

  • Pravidelný OM Chantingový kruh, který vede požehnaný organizátor.
  • Skupina min. 3 lidí na jakémkoliv vzdáleném místě, která mezi sebou nemá požehnaného organizátora OM Chantingu. 
  • Jednotlivci, kteří zpívají ÓM. Tento způsob účasti není technika OM Chanting, ale stále přináší velký prospěch.

PROGRAM ON-LINE SETKÁNÍ: 

  • 18:30 – 18:45 – praktické organizační pokyny pro připojené skupiny (účastníky) DŮLEŽITÉ! Pokud nejste obeznámeni s tím, jak probíhá OM Chanting, připojte se včas.
  • 18:45 – 19:00 – úvod k OM Chantingu
  • 19:00 – 19:45 – OM Chanting
  • 19:45 – 20:00 – Meditace pro Matku Zemi a rozloučení

REGISTRACE:

Není třeba se registrovat.

Připojovací údaje na ZOOM:

https://us02web.zoom.us/j/5582252299?pwd=bXFMN2hTTUdMakJvOUpWN3ZiTUJuQT09

DETAIL UDÁLOSTI

OM Chanting ONLINE

Datum:
12/08/2022
Čas:
18:30 - 20:00
Organizátor:
Martina Kovařikova – Bansi Dasi
E-mail organizátora:
markovarikova8@gmail.com
Klíčová slova k události:
Kategorie:
OM Chanting, ONLINE, YOGA & MEDITACE