BHAKTI MARGA
YOGA & MEDITACE

OM CHANTING WORKSHOP

REZONUJTE SE ZVUKEM ÓM

REZONUJTE SE ZVUKEM ÓM

Tato prastará skupinová technika, zapomenutá v průběhu časů, byla znovu předána světu duchovními mistry Paramahamsou Vishwanandou a Mahávatárem Babajim.

OM Chanting workshop je vhodný pro každého, kdo by rád pronikl do tématiky OM Chantingu hlouběji a získal širší povědomí jak o teorii, tak praxi této techniky.

Účast na OM Chanting workshopu je jednou z podmínek pro to, aby se zájemce stal OM Chanting organizátorem a mohl vést vlastní kruhy OM Chantingu. 

Je také doporučen všem studentům Atma Kriya Yogy, protože OM Chanting je její nedílnou součástí a může vést k zintenzivnění duchovní praxe. 

Vítáni jsou i stávající OM Chanting organizátoři k prohloubení znalostí, zdokonalení se v oblasti a zodpovězení všech otázek.

Na workshopu:

  • Seznámíte se s významem a symbolikou kosmického zvuku ÓM. 
  • Dozvíte se více o zvuku v různých náboženstvích a ve vědě.
  • Osvojíte si techniku OM Chantingu.
  • Naučíte se jak vytvořit a vést OM Chantingový kruh.
  • Dozvíte se jak se stát organizátorem OM Chantingu.

DETAIL UDÁLOSTI

Vstupenky
Plná cena – pro všechny zájemce.
Zlevněná – Mohou využít senioři od 65 let, studenti, ženy/muži na mateřské dovolené, invalidní důchodci, další rodinní příslušníci na kurzu.
Refresh – pro absolventy předešlých kurzů.
Prezenčně – osobní účast v místě konání – přesnou adresu obdržíte emailem.
Online – účast online přes ZOOM – odkaz obdržíte emailem.

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available