ONLINE
DARŠAN

Ať už jste kdekoliv, můžete se osobně setkat s Paramahamsou Vishwanandou, zažít bezpodmínečnou lásku a požehnání Jeho daršanu, z pohodlí svého domova.  

“Když přijdete na daršan, nahlédnu vám do duše a spatřím vaše skutečné Já. Vidím krásu, kterou v sobě máte. Přeji si, abyste tu nádheru také uviděli a uvědomili si ji.”

Paramahamsa Vishwananda

ONLINE DARŠAN

Daršan ze sanskrtu překládáme jako božské uzření nebo také vidět a být viděn Božstvím. Obdržet daršan, od plně realizovaného Mistra, který je v jednotě s Božstvím, je velmi vzácnou příležitostí, kterou by nikdo neměl promeškat.

Vzhledem k současné situaci ve světě se Paramahamsa Vishwananda rozhodl, že nabídne online daršan všem! Ať jste kdekoli ve světě, můžete se setkat s Mistrem osobně a zažít bezpodmínečnou lásku a požehnání, které Jeho daršan přináší.

JAK TO FUNGUJE?

Abyste se mohli zúčastnit online daršanu Paramahamsy Vishwanandy, budete potřebovat aplikaci Zoom, kterou si musíte stáhnout a nainstalovat na váš počítač nebo mobilní zařízení.

Jakmile budou všichni online a připravení, Paramahamsa Vishwananda se připojí k meetingu pro online daršan. Uvidíte Jeho a On uvidí vás. I když budete mít vypnutý mikrofon, On bude moci mluvit ke skupině jako celku.

Paramahamsa Vishwananda vás provede celou událostí a vy si vychutnejte tyto výjimečné okamžiky.

VYJÁDŘETE SVOU VDĚČNOST

Daršan plně realizovaného Mistra je darem nevyčíslitelné hodnoty. Přestože jsou daršany zdarma, zvažte prosím svůj příspěvek, který nám pomůže, abychom mohli dále nabízet tuto mimořádnou příležitost lidem z celého světa.

Váš příspěvek nám pomůže i nadále poskytovat online daršany a další online programy s Gurujim. Přispět můžete na odkazu níže.

FAQ

u

Co je účelem daršanu?

Paramahamsa Vishwananda často říká, že čistí prach a špínu ze zrcadla vaší duše, abyste mohli stále více vyzařovat Božské světlo.
u

Co dělat během daršanu?

Během daršanu se od vás žádná aktivita nevyžaduje. Jsou to chvíle, ve kterých se máte ponořit do zážitku a vychutnat si jej.

u

Co si z daršanu odnesu?

Každý dostane něco jiného, dokonale vytvořeného přímo pro něj. Pro některé je to požehnání. Pro některé je to transformace či uzdravení. Ale především je to sdílení lásky.

u

Jak se obléci?

I když dostáváte daršan doma, pamatujte na to, že se potkáte s Božstvím. Oblečte se proto vkusně, zakryjte hluboké výstřihy a holá ramena.

u

Jak se při tom budu cítit?

Každý daršan je nová zkušenost. Tento zážitek je jedinečný a unikátní pro každého. Můžete cítit něco hlubokého nebo také vůbec nic. Ať už si to uvědomujete nebo ne, dotkne se to něčeho hluboko ve vás.

u

Kdo se může zúčastnit?

Daršany jsou přístupné všem. Není zde žádné omezení. Všichni jsou zváni bez ohledu na vyznání nebo tradici. Za požehnání se neplatí žádný poplatek, nicméně dary a příspěvky jsou vždy vítány.