Mukunda Mala-stotram

150 

Skladem

Katalogové číslo: 9783963430848 Kategorie:

Mukunda-Mala-stotram je jedna z nejoblíbenějších vaishnavských modliteb, kterou složil král Kulasekhara. Jako sedmý z dvanácti Álvarů, mystických bhakti světců jižní Indie, sehrál klíčovou roli při oživení bhakti a posloužil jako inspirace pro Sri Ramanujacharyovu Sri Sampradayu.
Tato modlitba je oslavou Saranagati, dokonalého odevzdání se Pánu, a připomíná nám, abychom se snažili o neustálé vzpomínání na Pána v každé době a na každém místě. Král Kulasekhara hovoří o utrpení duše uvězněné v tomto světě s mnoha zkouškami a útrapami a zároveň nám všem připomíná, že nejvyšší Pán, Sriman Narayana, je jediným prostředkem k vysvobození z této jinak nekonečné nesnáze.
Žádá Mukundu, Pána, který dává osvobození, aby dal samozvanému nehodnému autorovi svobodu z koloběhu zrození a smrti. Kniha, doprovázená poučnými komentáři Paramahamsy Vishwanandy, je bezesporu povinnou četbou pro všechny ctižádostivé vaišnavy.
Paramahamsa Vishwananda je duchovní mistr realizovaný Bohem, jehož komentáře k takovým písmům, jako je Bhagavad Gita, Srimad Bhagavatam a mnoho dalších, zasáhly srdce tisíců lidí a inspirovaly je k životu plnému oddanosti a služby Bohu a lidstvu.
(Upozornění: chybou v tisku byla vynechána 1 strana, ale tuto stranu vám poskytneme zvlášť)
V pevné vazbě.

Jazyk: angličtina
Rozměry: 14 x 22 x 13 cm

Další informace

Hmotnost0.3 kg