Just Love – A journey into the heart of God

600 

Jen 2 skladem

Katalogové číslo: 9783963430770 Kategorie:

Co je to život? Život je božský dar. Kolik lidí tuto božskost zná? Kolik lidí ví, jak je život skutečně vzácný?
Život nám byl dán proto, abychom mohli znovu objevit své pravé Já a to, co se skrývá za ním. Objevení pravého Já se může zdát jako nejvyšší cíl, ale je tu ještě něco většího. Nejvyšší blaženost nalezneme, když se do tohoto pravého Já ponoříme hlouběji a objevíme Pána usazeného v našem srdci. To je skutečný cíl života.
V srdci každé živé bytosti čeká Pán a má své způsoby, jak vám připomenout svůj vztah s vámi. Samozřejmě, že když vaše duše prochází životy a životy, hromadí se v ní jiné chápání skutečnosti, jiný pohled a vy na svůj vztah s Ním zapomínáte. On však na svůj vztah s vámi nikdy nezapomíná - to je věčný vztah, který má vaše duše se svým Zdrojem.
Tato kniha byla koncipována tak, aby vám poskytla jedinečně důvěrnou zkušenost s tím, jak Paramahamsa Vishwananda mistrně vede hledající na celé cestě životem k jeho konečnému naplnění. Bez ohledu na to, v jaké fázi cesty se nacházíte, vydejte se s Paramahamsou Vishwanandou na tuto "Cestu do Božího srdce", nechte se vést a probuďte svůj jedinečný vztah Lásky s Bohem.

Pevná vazba
Vydání v jazyce: angličtina

Další informace

Hmotnost0.6 kg