Bhagavad Gita ESENCE – Česky

250 

Skladem

Kategorie:

V rozsáhlé krajině hinduistického písemnictví vyniká Bhagavad Gita jako jeden z klíčových textů pro pochopení smyslu naší existence. Když se mocný bojovník Arjuna ocitne na pokraji války, jeho pochybnosti a zmatek ho donutí uchýlit se k nohám svého vozataje. Jeho kočí však není obyčejný člověk, ani pouhý přítel či velký král; je to Bůh. Následuje největší ze všech rozhovorů. Osobnost, která stvořila a prostupuje tento hmotný svět, poučuje Arjunu o podstatě toho, kdo skutečně jsme, o cíli života a o tom, jak se k němu můžeme dostat.
Ať už se nacházíme v jakékoli situaci, Bhagavad Gita se nás přímo týká, protože popisuje věčné pravdy, které jsou základem skutečnosti. Jakmile jim porozumíme, budeme vědět, jak se v životě pohybovat tím nejplodnějším způsobem. Nebo jak říká Paramahamsa Vishwananda, budeme vědět, jak "prostě milovat".
Bhagavad Gita Essentials je speciální vydání tohoto klasického hinduistického spisu. V tomto vydání vám různá témata pomohou pochopit skupiny veršů, zatímco vybraný komentář Paramahamsy Vishwanandy dané téma rozšiřuje a prohlubuje jeho význam. Jeho slova vnášejí moudrost hluboko do našich srdcí a vybízejí nás, abychom se dívali za hmotné věci a přijali Božskou milost, která je nabízena v tomto nadčasovém písmu.
Díky tomuto jedinečnému přístupu je vstřebávání moudrosti, kterou Bhagavad Gita obsahuje, snadnější, příjemnější a účinnější než kdykoli předtím. Stačí jen otevřít tuto knihu a otevřít svou mysl pokladům, které skrývá.

Jazyk: Česky
Základní údaje: Tištěná verze v pevné vazbě

Další informace

Hmotnost0.3 kg