JAK SE PŘIPOJIT NA ONLINE DARŠAN?

  1. Abyste dostali daršan od Paramahamsy Vishwanandy, budete potřebovat stáhnout a nainstalovat aplikaci Zoom na svůj počítač nebo mobilní zařízení – vyberte možnost vhodnou pro vaše zařízení, a nebo rovnou stahujte na odkaze: https://zoom.us/support/download.Jakmile budete mít aplikaci nainstalovanou, musíte se přihlásit k vašemu Zoom účtu a až poté zadáváte přihlašovací údaje k daršanu.
  2.  Založte si svůj vlastní Zoom účet nebo se přihlaste ke svému účtu, který již máte založený:
    Klikněte na “Sign in” .
    .
  3. Vyplňte své přihlašovací údaje – email a heslo.
    *POKUD NEZNÁTE SVÉ PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE, PODÍVEJTE SE NA POSTUP NÍŽE NA TÉTO STRÁNCE.
  4. Po přihlášení zvolte „Join“ (modra ikona – „plusko“ na bílém poli).

5. Vyplňte přihlašovací údaje, které jste obdrželi od BM e-mailem:
První pole je ID (číselný kód), druhé pole je vaše jméno „Username“ s dvojčíslím, které vám bylo přiděleno a klikněte na „Join“. Údaje zadejte přesně tak, jak jste je obdrželi v informačním e-mailu od Bhakti Margy.

6. jakmile administrátor schválí váš přístup, klikněte na „Join with Computer Audio“.

7. klikněte na „Start Video“ – viz červená šipka. Nyní vidíte ostatní a ostatní vidí také vás.

Pokud jste se připojili pod špatným „Username“ nebo se chcete přejmenovat (vidíte ho v popisku malého okna, kde vidíte svůj obraz vedle ostatních uživatelů). Jméno změníte rozbalením možnosti úpravy (klik na 3 vodorovné tečky okénka vašeho obrazu v místě, kam ukazuje žlutá šipka) a zvolte možnost „Rename“.

 

*NEVÍTE JAK SE PŘIHLÁSIT K ZOOM ÚČTU ? /
ZAPOMNĚLI JSTE SVÉ ZOOM PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE ?

Klikněte vpravo na ikony “G” nebo “f” – na přihlášení přes Google nebo Facebook. Pokud Google nebo Facebook účet nemáte, vyplňte svoji běžnou e-mailovou adresu a klikněte na “Forget password” – nové heslo vám přijde do e-mailu.

V případě, že se přihlašujete přes Google, přesměruje vás to na web stránky Zoom s dotazem na vaše datum narození pro ověření. Vyplňte a potvrďte. Na další stránce klikněte “Join meeting”.

Poté vyplňte přihlašovací údaje dle kroku č. 5 – viz výše.