OSOBNÍ
DARŠAN

Daršan znamená vidět a být viděn Bohem.

Obdržet Daršan od duchovního Mistra, který plně realizoval Boha a žije s Ním v neustálém spojení, je vzácná a výjimečná událost, kterou by si nikdo neměl nechat ujít. 

Vítaný je každý člověk jakéhokoliv vyznání, původu a filozofie. 

Přijměte pozvání na osobní Daršan Paramahamsy Vishwanandy v České republice dne 9.srpna 2022 v TOP HOTEL Praha.

„Když přijdete na Daršan, nahlédnu vám do duše a spatřím vaše skutečné Já. Vidím krásu, kterou v sobě máte. Přeji si, abyste tu nádheru také uviděli a uvědomili si ji.“

Paramahamsa Vishwananda

CO ZNAMENÁ DARŠAN?

Daršan ze sanskrtu překládáme jako božské uzření nebo také vidět a být viděn Božstvím. Obdržet Daršan od duchovního Mistra, který plně realizoval Boha a žije s Ním v neustálém spojení, je vzácná a výjimečná událost, kterou by si nikdo neměl nechat ujít.

Okamžik Daršanu je jedinečný – je jen mezi vámi a Jím. 

Když se vám Paramahamsa Vishwananda dívá do očí, zasypává vás bezpodmínečnou Božskou láskou. Často říká, že čistí prach a nánosy ze zrcadla vaší duše, abyste mohli mnohem více odrážet Boží lásku a světlo. Každý dostává něco jiného, dokonale osobního a určeného jen pro něj.

JAK TO PROBÍHÁ

Budete vyzváni organizátory k seřazení do fronty pro osobní Daršan. Přednost mají rodiče s malými dětmi, staří, nemocní, nebo invalidní návštěvníci, těhotné ženy. Předem vás prosíme o spolupráci a shovívavost.  

Při samotném Daršanu strávíte v tichosti a v plném soustředění několik osobních chvil pohledem do očí Paramahamsy Vishwanandy, zatímco se On dívá do vašich očí. Těsně před a během udělování Daršanu nic nejezte, nežvýkejte.

Paramahamsa Vishwananda s vámi může, ale nemusí mluvit poté, co vám udělí požehnání. Obvykle hovoří anglicky a v případě nutnosti bude k dispozici překladatel. Máte-li na Mistra nějakou krátkou otázku, napište ji v angličtině na lísteček a předejte organizátorovi, který bude stát poblíž. To samé platí pro případ, že si nesete na požehnání fotky Mistra, knihy, modlitební korálky nebo murti. Jakmile se po Daršanu vrátíte na své místo, věnujte alespoň krátký čas tichému naladění v sedě nebo si lehněte a tiše vstřebejte své zážitky.

REGISTRACE

Daršan proběhne ve dvou kolech.

První kolo:    začátek registrace   12:00
                       začátek programu   14:00

Druhé kolo:  začátek registrace   17:30
                       začátek programu   18:00

Den konání: 9.8.2022

Adresa: TOP HOTEL Praha, Blažimská 1781/4, 149 00 Praha 4

email: darsan@bhaktimarga.cz

Vstupné dobrovolné.
Příspěvky vítány.

Chci se zaregistrovat na*
Celé jméno*
Adresa*
Uveďte prosím jméno a věk dětí (do 18 let), které se s Vámi zúčastní Daršanu.
Uveďte prosím zda potřebujete např. prostor pro invalidní vozík, či sezení na židli, atd.
Je toto Váš první osobní Daršan s Paramahamsou Vishwanandou?*
Ochrana osobních údajů*
Souhlas s fotografováním a pořizováním záznamů*
Na akci budou pořizovány audio a video záznamy. Označením políčka ANO souhlasím s pořizováním fotografií a videí mé osoby/mého dítěte na společenské akci Daršan organizace Bhakti Marga dne 09.8.2022 v TOP HOTEL Praha Blažimská 1781/4, 149 00 Praha 4. Jsem obeznámen/a a souhlasím s tím, že pořízené materiály mohou sloužit k propagačním účelům organizace Bhakti Marga. Prohlašuji, že jsem si vědom/a, že tento souhlas mohu kdykoli odvolat, a to e-mailem doručeným na czech@bhaktimarga.cz. Označením políčka NE beru na vědomí, že při registraci dostanu speciální pásku a budu usazen/a v prostoru, kde se nebude fotografovat ani natáčet. Své rozhodnutí mohu na místě v den konání změnit.
Chci dostávat více informací emailem?*
Kde jste se o Daršanu dozvěděli?*

VYJÁDŘETE SVOU VDĚČNOST

Daršan Mistra, který plně realizoval Boha, je darem nevyčíslitelné hodnoty. Přestože jsou Daršany zdarma, zvažte, prosím, svůj příspěvek, který nám pomůže, abychom mohli dále nabízet tuto mimořádnou příležitost lidem z celého světa.

Váš příspěvek nám pomůže s úhradou výdajů na tuto akci. Přispět na Daršan můžete libovolnou částku na

Bankovní učet: 1081081862/5500

VS: 112

Dary a příspěvky na činnost jsou daňově odečitatelné položky. (Pro fyzické osoby dle § 15 odst. 1 zákona o dani z příjmu, pro právnické osoby dle § 20 odst. 8 zákona o dani z příjmu). Na vyžádání vám rádi vystavíme potvrzení o daru pro daňové účely.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

u

Co je účelem Daršanu?

Paramahamsa Vishwananda často říká, že čistí prach a nánosy ze zrcadla vaší duše, abyste mohli vyzařovat více Božského světla.

u

Co si z daršanu odnesu?

Každý dostane něco jiného, dokonale vytvořeného přímo pro něj. Pro některé je to požehnání. Pro některé je to transformace či uzdravení. Ale především je to sdílení lásky.

u

Co dělat během Daršanu?

Během daršanu se od vás žádná aktivita nevyžaduje. Jsou to chvíle, ve kterých se máte ponořit do zážitku a vychutnat si jej. Nerušte Mistra ve výkonu Jeho poslání, mluvte na Něj až po vyzvání.

u

Jak se při tom budu cítit?

Každý Daršan je nová zkušenost. Tento zážitek je jedinečný a unikátní pro každého. Můžete cítit něco hlubokého nebo také vůbec nic. Ať už si to uvědomujete nebo ne, dotkne se to něčeho hluboko ve vás.

u

Čemu se vyhnout?

V prostoru nekuřte, nepijte žádný alkohol a neberte žádné drogy. Vyvarujte se vyzývavému a přiléhavému oblečení. Jakmile sedíte, projevte Mistrovi úctu a pohlídejte si, aby vaše nohy nebyly namířené přímo proti Němu.

u

Kdo se může zúčastnit?

Daršany jsou přístupné všem. Není zde žádné omezení. Všichni jsou zváni bez ohledu na vyznání nebo tradici. Za požehnání se neplatí žádný poplatek, nicméně dary a příspěvky jsou vždy vítány. Děkujeme.

u

Co bude na místě k dispozici?

V areálu bude k zakoupení veganské občerstvení. Připraven bude také Bhakti obchůdek s duchovní literaturou, modlitebními korálky, fotkami, vonnými tyčinkami, CD a jinými předměty. V rámci doprovodného programu se budete moci zúčastnit satsangu se Swamim Akashanandou, OM Chantingu, vymalování posvátné geometrie Sri Yatra, či se u infostánku dozvědět více o aktivitách Bhakti Margy.

u

Jak se obléci?

Pamatujte na to, že se potkáte s Božstvím. Každý návštěvník by měl být umytý, v čistém, vkusném oblečení. Vhodné je tradiční indické oblečení, nebo dlouhá sukně, dlouhé kalhoty, zakryté hluboké výstřihy a holá ramena. Neoblékejte si prosím oranžovou barvu.