Babaji Surya Namaskar

Sjednoťte tělo, mysl a ducha. Babaji Surya Namaskar (Babajiho pozdrav Slunci) je modlitba vděčnosti v pohybu, která kombinuje vděčnost a uvědomování si Boha s prastarými jógovými pozicemi. Jednoduché cvičení jen 5 – 10 kol denně může poskytnout stejný užitek jako 45 minut cvičení hatha jógy. Pomůže vám vybudovat si sílu, pozitivní tok energie a jasnou mysl.

Mahavatar Babaji učil první surya namaskar před tisíci lety. Toto znovu představené cvičení, přináší z milosti Paramahamsy Vishwanandy, žijícího osvíceného mistra, světlo a uvědomění do vašeho těla, mysli a ducha.

Na tomto workshopu se naučíte:

  • Uvést do rovnováhy sluneční a měsíční energie ve svém těle
  • Vnést oddanost do jednoduchého jógového cvičení
  • Proměnit každou ásanu v modlitbu vděčnosti k Božství

JE BABAJI SURYA NAMASKAR PRO MĚ TO PRAVÉ?

Tato jednoduchá technika je ideální pro ty, kdo jsou pracovně zaneprázdněni a potřebují fyzické cvičení, které zabere jen pár minut denně. Vhodné pro ty, kdo chtějí do svého praktikování jógy vnést hlubší duchovní rozměr.

Babaji surya namaskar je fyzické jógové cvičení. Máte-li nějaká fyzická zranění nebo jiná omezení, poraďte se se svým lékařem a ujistěte se, zda je pro vás toto cvičení bezpečné.

Konání workshopů Babaji Surya Namaskar sledujte v sekci:   UDÁLOSTI

 

MÁTE ZÁJEM, ALE NEVYHOVUJE VÁM TERMÍN?

Pokud vám nevyhovuje datum nebo čas, kontaktujte prosím učitele Babaji Surya Namaskar a domluvte si s ním termín, který Vám vyhovuje.