červenec, 2021

26čvc5:30 odpoledne/večer7:30 odpoledne/večerOnline Daršan Paramahamsy Vishwanandy

Detaily události

Vzhledem k současné situaci ve světě se Paramahamsa Vishwananda rozhodl, že nabídne online daršan všem! Ať jste kdekoli ve světě, můžete se setkat s Mistrem osobně a zažít bezpodmínečnou lásku a požehnání, která daršan přináší.

Co očekávat od ONLINE DARŠANU?

Jakmile budou všichni online a připravení, Paramahamsa Vishwananda se připojí k meetingu pro online daršan. Uvidíte Jeho a On uvidí vás. I když budete mít vypnutý mikrofon, On bude moci mluvit ke skupině jako celku.

Jelikož Mistr není limitovaný, je schopen předat daršan všem najednou. Několik lidí již sdílelo své pocity z online daršanu, který pro ně byl jedním z nejsilnějších, který kdy zažili.

Od chvíle, kdy se Paramahamsa Vishwananda připojí k meetingu, bude samotný daršan trvat pravděpodobně deset až dvacet minut, záleží na tom, kolik lidí bude online.

REGISTRACE

 • Registrace probíhá přes web bhaktimarga.org – https://bhaktimarga.org/event/country-online-darshan-26-july-1800-cest/
 • Na tento zemský daršan se mohou zaregistrovat pouze lidé, kteří žijí aktuálně v České republice, na Slovensku nebo v Maďarsku. 
 • Můžete se zaregistrovat individuálně nebo jako rodina, pokud budete společně u jedné obrazovky.
 • Po registraci dostanete dva e-maily. Prosím zkontrolujte si složku s nevyžádanou poštou, pokud první e-mail nevidíte.
  • První e-mail potvrzuje úspěšnou registraci a obsahuje návod na stažení aplikace Zoom.
  • Druhý e-mail vám bude zaslán pár hodin před začátkem daršanu. V tomto e-mailu najdete “Zoom ID”, vaše “Username” a návod, jak se dostat na “meeting” pro online daršan.
 • Username
  • Vaše Username potvrzuje, že jste se zaregistrovali na online daršan a budete ho potřebovat, abyste se dostali na “meeting”.
  • Každá osoba nebo rodina musí mít své vlastní jedinečné Username.
  • Nesdílejte váš link ani Username s nikým jiným, systém nepřijímá duplikovaná Username.

CHCI SE REGISTROVAT

ZOOM: nástroj pro videokonference

Abyste se mohli zúčastnit online daršanu Paramahamsy Vishwanandy, budete potřebovat aplikaci Zoom, kterou si musíte stáhnout na váš počítač nebo mobilní zařízení.
Jak se připojit na online daršan?

Příspěvky, dakšina

Daršan plně realizovaného Mistra je darem nevyčíslitelné hodnoty. Přestože jsou daršany zdarma, zvažte prosím svůj příspěvek, který nám pomůže, abychom mohli dále nabízet tuto mimořádnou příležitost lidem z celého světa.

Dakšina je finanční dar věnovaný duchovnímu Mistrovi z vděčnosti za požehnání. Je to dobrovolný dar. Když je dakšina darována z lásky, bez jakéhokoli očekávání nebo pocitu povinnosti, zaručuje plné přijetí požehnání Mistra.
Když Mistrovi nabízíte svou dakšinu, řekněte „Krišna arpan”, což znamená „toto nabízím Krišnovi”. Vyslovením této fráze se zesiluje požehnání a dárce i příjemce  se osvobozují od karmického dluhu.

PŘISPĚJTE ZDE

ZRUŠENÍ REGISTRACE

I když se jedná o online událost, naše online kapacita je omezená. Takže pokud se nemůžete daršanu zúčastnit, buďte prosím ohleduplní a zrušte svoji rezervaci co nejdříve, abyste uvolnili místo ostatním.

KONTAKT

Vaše případné dotazy zasílejte přednostně na onlinedarshan@bhaktimarga.org (v anglickém jazyce), anebo na info@bhaktimarga.cz (v českém jazyce).
Na Bhakti Marga ČR telegramovém informačním kanálu vás budeme průběžně informovat o případných změnách či nových pokynech. Ujistěte se prosím, že odebíráte novinky z tohoto kanálu: https://t.me/bhaktimargacr.
Sledujte také webové stránky Bhakti Marga International: https://www.bhaktimarga.org

Více

Čas

(Pondělí) 5:30 odpoledne/večer - 7:30 odpoledne/večer