03kvě(kvě 3)14:3015čvc(čvc 15)19:00DOTEK BOŽSTVÍ / Hinduismus - jeden Bůh s mnoha tvářemi / Výstava tvorby amatérských umělců, kteří v životě začali hledat hlubší smysl

Detaily události

DOTEK BOŽSTVÍ / Hinduismus – jeden Bůh s mnoha tvářemi / Výstava tvorby amatérských umělců, kteří v životě začali hledat hlubší smysl

Když se do něčeho ponoříme s plnou pozorností, stává se to meditací. Když se necháme zcela pohltit kresbou nebo vymalováním božské podoby, odpoutáme-li naše smysly od vnějšího světa a zaměříme-li je tímto jedním směrem, pak můžeme zažít dotek Božství v nás!

Tyto umělce spojuje láska ke stejnému učiteli, satguruovi Paramahamsovi Vishwanandovi, který věnuje svůj život k pozvednutí lidstva v celosvětovém měřítku. Učiteli, který zůstává pokorný a zábavný a činí nepochopitelného Boha nejen někým reálným, ale také praktickým, hmatatelným a osobním. Učiteli, jehož učení nese hodnoty ahimsy – pokoru, lásku, úctu a respekt vůči všem živým bytostem včetně zvířat a nás samotných.

Prostřednictvím Jeho mezinárodní organizace Bhakti Marga (Cesta oddanosti) jste zváni se účastnit široké škály programů a způsobů učení, jež vám pomohou rychle postoupit na vaší duchovní cestě způsobem, který je vám nejbližší – filozofické znalosti (vedení mysli k vyšším pravdám), sádhana (probuzení moudrosti duše), rituály (oddanost a opětovné spojení duše s božstvím) a devocionální umění (hudba, zpěv, malba, tanec či herectví). Neustálým praktikováním se rozpouští negativita mysli, což umožňuje probuzení víry, lásky a oddanosti ve vašem srdci.

Užijte si dotek lásky v obrazech.

VÝSTAVA se bude konat ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové

Adresa konání: Sokolská 581, Pavilon profesora Bašteckého (budova č. 23)
vstup do pavilonu je od 7h – 19h, výstava bude v přízemí budovy (atrium)
………………………………………………………………………………………………………………………

VERNISÁŽ proběhne v úterý 3.5. od 14:30h

Obrazy budou ke shlédnutí od 3.5. do poloviny července 2022

Kontaktní osoba: AlkaDevi Jitka Bachorecová, alkadevi@bhaktimarga.cz

Přihlášení: pro účast na vernisáži se prosím přihlaste na email shree@bhaktimarga.cz

 

Více

Čas

Květen 3 (úterý) 14:30 - červenec 15 (Pátek) 19:00

Organizátor

AlkaDevi - Jitka BachorecováSri Yantra   Olomoucký kraj