13pro18:3020:30ŚRĪ RĀMĀNUJA ĀCĀRYA – védská recitace z cyklu Učíme se od velkých BhaktůPlus společná recitace 20. prosince 2021 18:30 – 19:30. Bude se recitovat do 13. ledna, Vaikuṇṭha Ekādaśī

Detaily události

Na cestě bhakti, cestě oddanosti k Bohu, je důležité mít přátele-oddané, s kterými můžeme trávit náš čas a inspirovat se jimi. Vznešení oddaní Pána, jako jsou Āḻvāři, Nārada-muni, Uddhava či Śabarī (které jsou dále před námi), Jej dosáhli díky svému příkladnému chování a odhodlání. Propojte se s těmito inspirativními osobnostmi skrze sílu recitace sanskrtu, která vám přinese užitek.

Každý kurz z cyklu “Učíme se od velkých Bhaktů” nabízí několikatýdenní zážitky – jedinečnou příležitost, jak se propojit s velkým bhaktou (oddaným) Pána. Nalaďte se na to, jaké by bylo cítit se stejně oddaný a zaměřený jako oni.

Připojte se k nám na nové kurzy pravidelně. K dispozici budou texty přepsané do latinky a audio nahrávky.

  • Můžete se přidat ke všem kurzům a recitacím nebo jen k vybraným, absolvovat kurz základů recitace (který bude pravidelně na začátku cyklu).
  • Tyto kurzy jsou inspirovány příběhy, které se zapsaly do historie hinduismu.

12. kurz – ŚRĪ RĀMĀNUJA ĀCĀRYA

„……nakonec, po 18. cestě, Guru souhlasil, že mu mantru dá, ale pouze pod podmínkou, že ji nikdy s nikým nebude sdílet! Rāmānuja souhlasil. Když však uslyšel mantru, uvědomil si její sílu osvobodit duši z cyklu zrození a smrti. Hned proto vylezl na vrchol chrámu a volal na všechny, aby přišli! Když se shromáždili, třikrát zakřičel mantru ze střechy a tím ji všem volně předal.“

Registrace

Po přihlášení prostřednictvím formuláře níže vám budou zaslány instrukce k platbě, po jejímž obdržení dostane přístup ke kurzu.

Cena kurzu: 450 Kč

Kurz proběhne online pomocí aplikace ZOOM.

Jak se připojím k on-line setkání?

Kontakt

Lektorka: Umrathi

Dotazy zasílejte na umrathi@bhaktimarga.cz

Více

Čas

(Pondělí) 18:30 - 20:30

Cena

450 Kč