25lis18:0020:00SÍLA BHAGAVAD GĪTY - 3. KAPITOLA – védská recitace z cyklu Učíme se od velkých BhaktůDoporučená délka recitace je do oslav Gita Jayanti (14.12.2021)

Detaily události

Na cestě bhakti, cestě oddanosti k Bohu, je důležité mít přátele-oddané, s kterými můžeme trávit náš čas a inspirovat se jimi. Vznešení oddaní Pána, jako jsou Āḻvāři, Nārada-muni, Uddhava či Śabarī (které jsou dále před námi), Jej dosáhli díky svému příkladnému chování a odhodlání. Propojte se s těmito inspirativními osobnostmi skrze sílu recitace sanskrtu, která vám přinese užitek.

Každý kurz z cyklu “Učíme se od velkých Bhaktů” nabízí několikatýdenní zážitky – jedinečnou příležitost, jak se propojit s velkým bhaktou (oddaným) Pána. Nalaďte se na to, jaké by bylo cítit se stejně oddaný a zaměřený jako oni.

Připojte se k nám na nové kurzy pravidelně. K dispozici budou texty přepsané do latinky a audio nahrávky.

  • Můžete se přidat ke všem kurzům a recitacím nebo jen k vybraným, absolvovat kurz základů recitace (který bude pravidelně na začátku cyklu).
  • Tyto kurzy jsou inspirovány příběhy, které se zapsaly do historie hinduismu.

11. kurz – SÍLA BHAGAVAD GĪTY – 3. KAPITOLA

Ponořte se do recitace kapitoly s názvem “Pochopení Karma Yogy” (úroveň 1)

Poznání získané prostřednictvím Bhagavad Gīty je čistá blaženost, protože každé slovo je prostoupeno samotným Pánem. Proto je to neposkvrněná, upřímná a nejvyšší extatická blaženost. Každý, kdo medituje nad Bhagavadgítou a uvědomuje si ji, dosáhne Pána. Jeho existence je zřejmá a nepožaduje žádné důkazy.

PARAMAHAMSA VISHWANANDA

Registrace

Po přihlášení prostřednictvím formuláře níže vám budou zaslány instrukce k platbě, po jejímž obdržení dostane přístup ke kurzu.

Cena kurzu: 450 Kč

Kurz proběhne online pomocí aplikace ZOOM.

Jak se připojím k on-line setkání?

Kontakt

Lektorka: Vaijayanti Dasi

Dotazy zasílejte na pudza@bhaktimarga.cz

Více

Čas

(čtvrtek) 18:00 - 20:00

Cena

450 Kč