05kvě(kvě 5)19:0013čvn(čvn 13)19:00PROJEKT MANTRA NAROZENINOVÁ VÝZVA 2021

Detaily události

Zveme vás na čtyřicetidenní cestu, která vás dovede blíže k Vašemu srdci.
ZAČÍNÁME už 5. května 2021
Vhodné zejména pro záměry:
🌸 Oprostit se od dramatu
🌸 nabýt více vnitřního klidu a větší sebedůvěry
🌸 více se napojit na svou vnitřní sílu a plněji využít svůj potenciál v životě
🌸 položit základ pro svou meditační praxi, naučit se ponořit do svého srdce, umět pracovat se svými myšlenkami
🌸 popostrčit svůj pracovní projekt či osobní záležitost do pozitivní roviny.
ZAČÁTEČNÍCI JSOU VELMI VÍTÁNI.
Projekt Mantra je bezplatný čtyřicetidenní program, který vám pomůže vytvořit snadnou a přitom velmi účinnou každodenní praxi ke ztišení mysli a otevření srdce. Japujeme – mantrujeme s mantrou OM NAMO NARAYANAYA🙂
Japovat mantru OM NAMO NARAYANAYA začneme 5. 5. 2021 a čeká nás celkem 40 dní, konec projektu bude 13. 6. 2021.

Přihlaste se do facebookové skupiny

Všichni účastníci tohoto speciálního Projektu Mantra mají podporu instruktora a mohou sdílet společné zážitky z japování. Facebooková skupina se o půlnoci 5. května uzavře a bude vedena jako soukromá. Po tomto čase do ni nebude možné vstoupit. Proto neváhejte a přidejte se do této skupiny na FB co nejdříve.

Vše bude podrobněji vysvětleno během ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ v této skupině 5. května. Hodina bude upřesněna.

Pokud Facebook nemáte, samozřejmě se můžete projektu také zúčastnit. Stačí se zaregistrovat na e-mailu marcelakalas@email.cz.

Project Mantra je vedený bezplatně nebo za dobrovolný příspěvek – dakšinu, pokud budete chtít náramek požehnaný duchovním Mistrem Paramahamsou Vishwanandou.

CO JE PROJEKT MANTRA?

Projekt Mantra je bezplatně vedený program, který vám během 40 dnů pomůže vytvořit snadnou a přitom velmi účinnou každodenní duchovní praxi. Je ideální pro začátečníky, kteří potřebují jednoduchý, ale účinný nástroj pro ztišení mysli, otevření srdce a vytvoření si pozitivního návyku, kdy si každý den uděláte čas k propojení se s Božstvím. Je vhodný i pro pokročilé, kteří odříkávání mantry mají již jako součást každodenního života. Jedná se o individuální sádhanu. Může ji praktikovat každý, kdykoli a kdekoli, včetně dětí.

NASMĚRUJTE SVOU MYSL

Zpívání manter je účinný způsob, jak ovládnout neklidnou mysl. Pravidelným opakováním se mysl naučí zaměřovat svoji pozornost na něco pozitivního, jako jsou mantry namísto toho, aby naše myšlenky zaměstnávalo neustálé posuzování nebo strachy. Mantry se používaly po tisíciletí v každé duchovní tradici a jsou předchůdcem dnes populárních afirmací.

OTEVŘETE SVÉ SRDCE

Síla mantry se neskrývá v jejím významu, ale v její vibrační frekvenci. Nejsilnějšími mantrami jsou nadčasová sanskrtská jména Božstev. Každá slabika vytváří vibraci, která probouzí a manifestuje některou z božských kvalit jako je klid, odvaha, láska, soucit a přijetí. Tajemství odříkávání manter spočívá v tom, že je vyslovujete s láskou a oddaností, protože jen tak otvíráte své srdce, zvyšujete vibrace a můžete prožít Boží lásku.

VYPĚSTUJTE SI POZITIVNÍ NÁVYK

Aby transformační síla vaší praxe vyvolala trvalý posun ve vašem vědomí, je k tomu zapotřebí doba 40 dní. Během této doby si možná povšimnete, že se na život začínáte dívat mnohem pozitivněji, jste více soustředění, více si uvědomujete sami sebe a méně posuzujete sebe i okolí.
Nahrávky mantry najdete na youtube: OM NAMO NARAYANAYA

ČÍM VÍCE BUDETE MANTRU ODŘÍKÁVAT, TÍM VÍCE BUDE SLÁBNOUT MOC VAŠÍ MYSLI, BUDETE VÍCE SPOČÍVAT V BOŽSKÉ BLAŽENOSTI A VAŠE SRDCE SE JEŠTĚ VÍCE OTEVŘE BOŽÍ LÁSCE.

PARAMAHAMSA ŠRÍ SVÁMÍ VISHWANANDA

Více

Čas

Květen 5 (Středa) 19:00 - červen 13 (Neděle) 19:00