06led(led 6)19:0014(led 14)19:00PROJECT MANTRA ZIMNÍ VÝZVA

Detaily události

Project Mantra (PM) je duchovní technika, která velmi pozitivně ovlivní váš život a způsob jeho prožívání. Dokáže změnit úroveň vašeho vědomí a nastartovat tak silný a nesmírně užitečný návyk na vaší duchovní cestě.
PM spočívá v pravidelném odříkávání mantry OM NAMO NARAYANAYA. Odříkáváme, japujeme (pozn.: “japa” čti džapa), mantrujeme každý den stanovený čas po dobu 40 dní, časy japování se postupně vždy po 10 dnech navyšují.
Při každodenním praktikování japy, odříkáváme mantru během prvních 10 dnů 15 minut, dalších 10 dnů 30 minut, dále 45 minut a během čtvrtých 10 dnů odříkáváme 60 minut. Můžeme japovat déle, než je stanovený limit, ale ne méně. Nelze však “najapovat” dopředu :0) Stanovené časy lze v rámci jednoho dne rozdělit a japovat napřiklad ráno a večer.
📿ZPŮSOB JAPOVÁNÍ – japujeme v duchu, šeptem, nahlas. Můžeme odříkávat nebo prozpěvovat pomalu či svižnějším tempem. Pozornost by měla být upřena na Mantru, na vyslovování Božího jména, procítit její energii v sobě.
KDE JAPUJEME – během japování můžeme sedět, chodit – japa walk, vařit, uklízet. Důležité je být v pozitivním naladění, jde nám o to včenit láskyplně JAPU do naší každodennosti.
NIKDY NEJAPUJEME u televize, při brouzdání na internetu nebo když jsme nazlobení, ve splínu, případně v návalu vzteku.
KVALITA / KVANTITA – Je podstatnější kvalita a nacítění, upření pozornosti na mantru, než kvantita – množství odříkaných manter.
UKONČENÍ – úspěšným ukončením Projectu Mantra se rozumí odříkání Mantry ONN ve výše uvedeném časovém rozsahu celých 40 dnů. Pokud některý den nesplníte požadovaný čas, je nutné začít celý program od začátku. A to opět s 15 minutami.

Přihlaste se do facebookové skupiny

Všichni účastníci tohoto speciálního Projektu Mantra mají podporu instruktora a mohou sdílet společné zážitky z japování ve vytvořené Facebookové skupiny.

Vše bude podrobněji vysvětleno během ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ ve čtvrtek 6. ledna 2022 v 19.00 hod. přes aplikaci Zoom.

Project Mantra je vedený bezplatně nebo za dobrovolný příspěvek – dakšinu, pokud budete chtít náramek požehnaný duchovním Mistrem Paramahamsou Vishwanandou.

Registrace 

Registrujte se, prosím, prostřednictvím formuláře zde.

Máte dotazy? Napište na marcelakalas@email.cz

CO JE PROJECT MANTRA?

Project Mantra je bezplatně vedený program, který vám během 40 dnů pomůže vytvořit snadnou a přitom velmi účinnou každodenní duchovní praxi. Je ideální pro začátečníky, kteří potřebují jednoduchý, ale účinný nástroj pro ztišení mysli, otevření srdce a vytvoření si pozitivního návyku, kdy si každý den uděláte čas k propojení se s Božstvím. Je vhodný i pro pokročilé, kteří odříkávání mantry mají již jako součást každodenního života. Jedná se o individuální sádhanu. Může ji praktikovat každý, kdykoli a kdekoli, včetně dětí.

NASMĚRUJTE SVOU MYSL

Zpívání manter je účinný způsob, jak ovládnout neklidnou mysl. Pravidelným opakováním se mysl naučí zaměřovat svoji pozornost na něco pozitivního, jako jsou mantry namísto toho, aby naše myšlenky zaměstnávalo neustálé posuzování nebo strachy. Mantry se používaly po tisíciletí v každé duchovní tradici a jsou předchůdcem dnes populárních afirmací.

OTEVŘETE SVÉ SRDCE

Síla mantry se neskrývá v jejím významu, ale v její vibrační frekvenci. Nejsilnějšími mantrami jsou nadčasová sanskrtská jména Božstev. Každá slabika vytváří vibraci, která probouzí a manifestuje některou z božských kvalit jako je klid, odvaha, láska, soucit a přijetí. Tajemství odříkávání manter spočívá v tom, že je vyslovujete s láskou a oddaností, protože jen tak otvíráte své srdce, zvyšujete vibrace a můžete prožít Boží lásku.

VYPĚSTUJTE SI POZITIVNÍ NÁVYK

Aby transformační síla vaší praxe vyvolala trvalý posun ve vašem vědomí, je k tomu zapotřebí doba 40 dní. Během této doby si možná povšimnete, že se na život začínáte dívat mnohem pozitivněji, jste více soustředění, více si uvědomujete sami sebe a méně posuzujete sebe i okolí.
Nahrávky mantry najdete na youtube: OM NAMO NARAYANAYA

ČÍM VÍCE BUDETE MANTRU ODŘÍKÁVAT, TÍM VÍCE BUDE SLÁBNOUT MOC VAŠÍ MYSLI, BUDETE VÍCE SPOČÍVAT V BOŽSKÉ BLAŽENOSTI A VAŠE SRDCE SE JEŠTĚ VÍCE OTEVŘE BOŽÍ LÁSCE.

PARAMAHAMSA ŠRÍ SVÁMÍ VISHWANANDA

Více

Čas

6 (čtvrtek) 19:00 - 14 (Pátek) 19:00