17říj09:3012:30Online výtvarná meditace se Sri Yantrou, úroveň 1

Detaily události

Kurz výtvarné meditace se Sri Yantrou úroveň 1 ( SYVM1) je založen na učení Paramahamsy Vishwanandy a seznamuje nás s tajemstvím Sri Yantry. Nedílnou součástí výtvarného kurzu  Sri Yantry jsou i mnohé zajímavé a velmi překvapivé vhledy, kterými nás požehnal Paramahamsa Vishwananda.

Sri Yantru v kurzu SYVM 1 malujeme v devíti krocích prostřednictvím vedené meditace s afirmacemi. Každý si svobodně, dle svých pocitů, volí vlastní barvy. Při malování mohou  účastníci zažít vysoké frekvence, vnímat pozitivní vliv na duševní rovnováhu, zvýšení citlivosti a soustředění, vnitřní klid a spojení s Božskou Matkou uvnitř nás.

Během kurzu se budete moci ponořit hlouběji a hlouběji do poznání Sri Yantry a projít svou vnitřní duchovní pouť k Božství.

Kurzu se mohou zúčastnit začátečníci i ti, kteří Sri Yantru již vymalovávali, vždy jde o jedinečný osobní prožitek v daném okamžiku. Na tento kurz navazují další programy výtvarná meditace se Sri Yantrou úroveň 2 šest a devět hodin.

Všech programů výtvarných meditací se Sri Yantrou se můžete zúčastnit opakovaně. Při každé meditaci se váš vztah se Sri Yantrou prohloubí a odhalí se vám další kousek duchovního poznání.

CO JE SRI YANTRA?

Sri Yantra je nejposvátnější geometrií, která je lidstvu známa.  Přestože existuje mnoho yanter, Sri Yantra je považována za nejstarší, nejsilnější a nejefektivnější. Věří se, že obsahuje sílu celého stvoření a je považována za skutečnou podobu samotné Božské Matky.

Yantra je energetický nástroj pro duchovní pokrok. Sri Yantra má hluboký dopad na osobu, která ji rýsuje, maluje, nebo ji studuje.  Je složená z devíti vrstev a každá úroveň má svou vlastní strukturu a ukrývá tajnou moudrost. Sri Yantra nám poskytuje cestu do nitra k Božství.

Její proplétající se trojúhelníky symbolizují spojení mezi mužskou a ženskou energií stvoření. Obě kvality, mužská i ženská, jsou v této podobě plně zastoupeny stejně tak jako v nás samých.

PŘÍNOSY SRI YANTRY

Práce se Sri Yantrou vytváří osobní vztah se samotnou Božskou Matkou. Pomáhá kontrolovat mysl, smysly a vytváří vysoké energetické frekvence, které přetvářejí negativitu z prostředí na více pozitivní vibrace. Je velmi účinná v různých směrech na fyzické, emoční i mentální úrovni. Podporuje vytvoření rovnováhy v nejrůznějších oblastech života člověka.

Výtvarná meditace se Sri Yantrou spadá pod jeden ze čtyř hlavních pilířů Bhakti Margy s názvem Devocionální umění.  Nemusíte umět malovat, nejdůležitější je prožitek meditace a propojení s Božstvím unikátním způsobem, který vám meditace malováním umožní.

Při malování snáze zapomeneme na vše vnější a plně se ponoříme dovnitř. Kresba nás zcela pohltí. Podoba Božství, kterou malujeme, ožívá uvnitř nás, stejně jako naše spojení s ní a s každou další meditací malováním se náš vztah prohlubuje.

DŮLEŽITÉ

CO BUDETE POTŘEBOVAT:

Doporučujeme: Akvarelové pastelky + štětec plnitelný vodou (nebo obyčejný),

popřípadě můžete použít běžné pastelky, budete také potřebovat vodu v kelímku, gumu, ořezávátko.

Pro malování používejte veganské pastelky a štětce např. KOH-I-NOOR či Faber-Castell.

PŘED KURZEM OBDRŽÍTE POŠTOU:

Dvoustránku s afirmacemi – 9 kroků a Kartu (předlohu) Sri Yantry, na kterou budete malovat.

VZHLEDEM K TOMU, ŽE PŘED KURZEM BUDEME ÚČASTNÍKŮM  POŠTOU POSÍLAT MATERIÁLY,  JE NUTNÉ SE REGISTROVAT S ADRESOU PRO DORUČENÍ MATERIÁLŮ A UHRADIT KURZOVNÉ. Registrace je platná uhrazením kurzovného 400,- Kč na číslo účtu 670100-2216689811/6210 nejpozději do 8. října 2021

Počet míst na kurz je OMEZEN, proto registraci doporučujeme neodkládat.

Je možné se účastnit všech kurzů Meditace malováním Sri Yantry opakovaně za 50 % ceny.

REGISTRACE

Registraci zašlete společně s Vaší poštovní adresou na e-mail karini@bhaktimarga.cz

KONTAKT

Bhaktanugraha Karini Dasi  https://t.me/KariniKrishna

ONLINE AKTIVITY

Připojení k online setkání pomocí aplikace Zoom

Jak se připojím k on-line setkání?

Více

Čas

(Neděle) 09:30 - 12:30