05kvě(kvě 5)09:0013čvn(čvn 13)09:00Narozeninový Projekt Mantra

Detaily události

Jai Gurudev,

zveme vás na čtyřicetidenní cestu, která vede blíže k srdci. Zapojte se do krásného Projektu Mantra, bezplatně vedeného programu, který vám pomůže vytvořit si snadnou a přitom velmi účinnou každodenní duchovní praxi.

Není třeba žádných předchozích zkušeností. Stačí, když budete pravidelně odříkávat mantru OM NAMO NARAYANAYA. Kdykoli a kdekoli.

NASMĚRUJTE SVOU MYSL

Zpívání manter je účinný způsob, jak ovládnout neklidnou mysl. Pravidelným opakováním se mysl naučí vnímat to pozitivní namísto neustálého posuzování nebo strachů. Mantry se používaly po tisíciletí v každé duchovní tradici a jsou předchůdcem dnes populárních afirmací.

“Jestliže mysl ovládá vás, místo pozitivity vnímáte více negativitu. Více přemýšlíte nad tím, co ztrácíte, než co získáváte, protože to, co dostáváte, je fyzickým očím neviditelné.”
Paramahamsa Sri Swami Vishwananda

OTEVŘETE SVÉ SRDCE

Síla mantry se neskrývá v jejím významu, ale v její vibrační frekvenci. Každá slabika vytváří určitou vibraci, která v nás probouzí božské kvality jako je láska, klid, odvaha, soucit a přijetí. Tajemství odříkávání manter spočívá v tom, že je vyslovujete s láskou a oddaností, protože jen tak otevíráte své srdce, zvyšujete vibrace a můžete prožít Boží lásku.

“Mysl není nikdy v klidu. Mysl neustále přemýšlí a vy ji opakováním Božího jména ztišíte. Když prostřednictvím opakování Božího jména naučíte mysl jít dovnitř vašeho srdce, do toho hlubokého klidu, uvědomíte si, že Bůh sedí právě tam. Ne proto, že to pochopíte rozumem nebo že jste si o tom přečetli, ale protože si to uvědomíte, protože to pocítíte.”
Paramahamsa Sri Swami Vishwananda

VYPĚSTUJTE SI POZITIVNÍ NÁVYK

Aby transformační síla vaší praxe vyvolala trvalý posun ve vašem vědomí, je k tomu zapotřebí 40 dní. Během této doby si jistě povšimnete, že život vnímáte mnohem pozitivněji, jste více soustředění, více si uvědomujete sami sebe a méně posuzujete sebe i okolí.

„Om Namo Narayanaya – tato mantra je tak silná, že vás povznese, povznese vaše duchovní vědomí do velmi vysokých stavů. Také vám pomůže ve vašem materiálním životě a dodá vám klid mysli.“

Paramahamsa Sri Swami Vishwananda

Do projektu se mohou zapojit jak začátečníci, tak i pokročilí. Jedná se o jednoduchý, přesto mocný nástroj ke ztišení mysli a otevření srdce. Dopřejte si každý den čas pro sebe a propojte se díky této individuální duchovní praxi s Božstvím.

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE?

Všichni účastníci Projektu Mantra mají podporu instruktora a mohou sdílet společné zážitky ve Facebookové skupině.

Registrujte se prostřednictvím formuláře nebo na emailu: arathi@bhaktimarga.cz

Těšíme se na vás!

 

 

Více

Čas

Květen 5 (čtvrtek) 09:00 - červen 13 (Pondělí) 09:00

Organizátor

Arathi - Markéta StrouhalováProjekt Mantra, Simply Meditation, Sázava (okres Benešov)