15dub10:0012:00NĀRADA – védská recitace z cyklu Být s největšími z BhaktůPlus 1 hodina společné recitace v průběhu cyklu. Bude se recitovat do Nārada jayanti - 16. května 2022.

Detaily události

Na cestě bhakti, cestě oddanosti k Bohu, je důležité mít přátele-oddané, s kterými můžeme trávit náš čas a inspirovat se jimi. Vznešení oddaní Pána, jako jsou Āḻvāři, Nārada-muni, Uddhava či Śabarī. Jej dosáhli díky svému příkladnému chování a odhodlání. Propojte se s těmito inspirativními osobnostmi skrze sílu recitace sanskrtu, která vám přinese užitek.

Každý kurz z cyklu “Být s největšími z Bhaktů” nabízí několikatýdenní zážitky – jedinečnou příležitost, jak se propojit s velkým bhaktou (oddaným) Pána. Nalaďte se na to, jaké by bylo cítit se stejně oddaný a zaměřený jako oni.

Připojte se k nám na nové kurzy pravidelně. K dispozici budou texty přepsané do latinky a audio nahrávky.

  • Můžete se přidat ke všem kurzům a recitacím nebo jen k vybraným, absolvovat kurz základů recitace (který bude pravidelně na začátku cyklu).
  • Tyto kurzy jsou inspirovány příběhy, které se zapsaly do historie hinduismu.

NĀRADA – VELKÝ MUDRC A ODDANÝ

Ve vaišnavské tradici je uznáván jako mudrc s oddaností k Pánu Višnuovi. Jako čistá, vznešená duše, která oslavuje Višnua svými oddanými písněmi, zpívá neustále jména Hari a Nārāyaṇa. Je hlavním představitelem bhakti jógy a guruem Veda-vyāsy.

Registrace

Po přihlášení prostřednictvím formuláře níže vám budou zaslány instrukce k platbě, po jejímž obdržení dostanete přístup ke kurzu.

Cena kurzu: 450 Kč

Kurz proběhne online pomocí aplikace ZOOM.

Jak se připojím k on-line setkání?

Kontakt

Lektorka: Vaijayanti Dasi

Dotazy zasílejte na vaijayantidasibm@gmail.com

Více

Čas

(Pátek) 10:00 - 12:00

Cena

450 Kč