20lis09:3013:00Online meditace malováním Radharani

Detaily události

Jai Gurudev drazí,
měsíc Karthik právě probíhá, toto období je nejpříznivější k prohloubení vztahu s Pánem Krishnou. Kartik je unikátní čas, protože během tohoto měsíce se stala většina Krishnových příběhů ve Vrindávanu a každá modlitba nabídnuta v tomto období je považována za tisíckrát mocnější než kdy jindy.
Proto Vás srdečně zveme na kurz Meditace malováním s devocionálními obrázky prostřednictvím aplikace ZOOM. Tentokrát se zaměříme na prohloubení vztahu s Radharani, protože ONA je právě tou, která nás může dovést přímo k samotnému Krishnovi.
Čeká nás povídání o Ní a vydání se na cestu dovnitř, do našeho srdce, kde se s Radharani můžeme setkat úplně zblízka. Meditace malováním je velmi hluboká. Zapomeneme na vše kolem a ponoříme se do našeho božství a při trošce Boží milosti se tam setkáme s Radhou a vyladíme se na Její vibrace.
Jedná se o atraktivní seminář, na kterém máte možnost vyzkoušet si vybarvování předtištěných obrázků meditativním způsobem, a tak se s nimi hluboce propojit. Malovací karty jsou předtištěny. Barvy si vybíráte dle vlastního pocitu, intuice. Karty vám budou zaslány poštou. Malování je meditace.
REGISTRACE
Uzavírka plateb a registrací je 11. 11. 2021
Registrujte se prosím na e-mailu karini@bhaktimarga.cz nebo telegramu https://t.me/KariniKrishna, kam napište svou poštovní adresu pro zaslání materiálů, registrace je platná uhrazením kurzovného 400,- Kč na číslo účtu 670100-2216689811/6210 nejpozději do 11. listopadu 2021. Materiály pro kurz zašleme poštou na Vaši adresu po uhrazení kurzovného. Zkušenosti s malováním nejsou potřeba.
CO BUDETE POTŘEBOVAT
Akvarelové pastelky + štětec plnitelný vodou (nebo obyčejný), popřípadě stačí i běžné pastelky, voda v kelímku, guma, ořezávátko nebo můžete pracovat i s akrylovými barvami, křídovými pastely, či jinými výtvarnými technikami, dle Vašich preferencí.

Na dalším semináři Online výtvarné meditace 11.12.2021 se můžete těšit na setkání s Krishnou:-) Více v kalendáři.

 

Více

Čas

(Sobota) 09:30 - 13:00

Cena

400,- Kč

Organizátor

Bhaktanugraha Karini DasiSri Yantra   Zlínský kraj