31čvc09:3013:00Kurz jednoduché púdži

Detaily události

Přijměte pozvání na kurz jednoduché púdži. Tento kurz vám poskytne přehled o podstatném významu vztahu mezi átma a paramátma: osobním vztahem mezi vámi a Božstvím. Osobní, láskyplný vztah s vaším Božstvím se stane živým a skutečným vztahem, který začnete postupně prožívat v každodenním životě.

Dozvíte se klíčové informace o tom, co je púdža, co je osobní Božství a podrobněji bude vysvětlena tato duchovní praxe, jejímž prostřednictvím můžete sloužit, starat se a nořit se hlouběji do láskyplného vztahu s vaším milovaným Božstvím.

V praktické části se naučíte, jak můžete sami v kteroukoliv denní dobu provádět vlastní jednoduchou púdžu, která věrně zachycuje jádro rituálu. Tím, že v kurzu je kladen důraz na kvalitu nad kvantitou, jsou klíčové postupy púdži prezentovány s lehkostí a snadno srozumitelným způsobem, který umožňuje předat jednoduchou púdžu s láskou k Božství.

Na konci kurzu budete umět provádět samostatně jednoduchou púdžu, která je důležitým učením Paramahamsy Vishwanandy a sádhanou Bhakti Margy.

Kurz jednoduché púdži je základním kurzem púdži, po jehož absolvování a zvládnutí je možné dále rozšířit své znalosti a praktikování púdži v pokročilém kurzu abhišékamu.

V průběhu kurzu vám bude poskytnuta podrobná příručka k tomu jak správně púdžu provádět, jakož i další informace potřebné k pochopení nejdůležitějších věcí kolem tohoto obřadu.

Kromě toho získáte přístup k zvukovým a obrazovým souborům a dalším informačním materiálům, které zlepší a zjednoduší vaše učení a procvičování.

Doporučené vybavení (není podmínkou):

  • pro samotné provádění púdži potřebujete tác na púdžu a potřebné vybavení

REGISTRACE A KURZOVNÉ

Po přihlášení prostřednictvím formuláře níže vám budou zaslány instrukce k platbě, po jejímž obdržení dostane přístup ke kurzu.

Kurz proběhne online pomocí aplikace ZOOM.  Jak se připojím k on-line setkání?

Kurzovné: 1 000 Kč / “Refresh” pro ty, kteří kurz púdži již absolvovali: 500 Kč

KONTAKT

Po registraci vám bude zaslán odkaz pro přihlášení k telegramové skupině ve které bude probíhat veškerá komunikace.

V případě potřeby se také můžete obrátit na mail: onlinemedia@bhaktimarga.cz.

Kurz vyučuje: Vaijayanti Dasi

Více

Čas

(Sobota) 09:30 - 13:00