14kvě(kvě 14)09:0015(kvě 15)17:00Atma Kriya Yoga – obejměte Božství ve svém nitru - Třeboň

Detaily události

Co je Atma Kriya Yoga? Atma Kriya Yoga je zcela o vztahu lásky mezi námi a Božstvím. Atma Kriya Yogu předal světu velký nesmrtelný jogín Himaláje Mahávatár Babaji. Mahávatár Babaji učí jednu věc, a to, že když on realizoval Božství, mohou ho realizovat všichni lidé. Když se naučíte Atma Kriya Yogu, Mahávatár Babaji slíbil, že bude vždy vedle vás, povede vás a bude vám žehnat a milovat vás.

Atma Kriya Yoga vám poskytuje účinný soubor technik k tomu, abyste rychle pokročili na své duchovní cestě. Podstatou Atma Kriya Yogy je iniciace šaktipátu. Šaktipát je neomezeným kosmickým vědomím, které vstoupí do Kriya jogína a probudí se uvnitř. Iniciace šaktipátu garantuje úspěšnost technik, bezpečnost jogína a dělá z Atma Kriya Yogy nejúčinnější druh jógy současné doby. Skrze cvičení Atma Kriya Yogy se více otevřete a to vám pomůže více milovat. Tato cvičení vám dávají dostatek volnosti a flexibility k tomu, abyste si vytvořili denní praxi vyhovující přesně vašemu životnímu stylu.

V tomto kurzu se naučíte:

 • 9 forem bhakti – každá technika rozvíjí jinou formu bhakti – Boží lásky – a přibližuje vás k úplné realizaci.
 • Hlavní Kriyu – tato čakrová meditace pozvedá vaše vědomí, sjednocuje tělo a duši a s každým dechem spaluje karmu jednoho duchovního roku.
 • Pránájámy (dechová cvičení) – pozorování a ovládání prány (všudypřítomná energie) podporuje fyzickou i energetickou rovnováhu.
 • Ásany – pět fyzických jógových pozic podporuje vaši meditační praxi, posiluje váš imunitní systém a zvyšuje vaši fyzickou vitalitu.
 • Meditační techniky – koncentrace a zaměření pozornosti vám pomohou vnést uvědomění sebe sama do vašich každodenních činností, abyste tak mohli překonat dualitu lidské existence.
 • Mudry – jóga těla a rukou vyrovnává energii ve vašem těle, abyste mohli dosáhnout svého duchovního cíle.
 • Džapu– opakování starodávné sanskrtské modlitby (mantry) naladí celou vaši bytost na mocné vibrace mantry a umožní, aby se ve vás probudily božské kvality.
 • Jógu zvuku – naslouchání symfonii vnitřních mystických zvuků, které vycházejí z vaší srdeční čakry, posiluje vaši intuici.
 • Ochranný štít – zvyšování vibrací vašich energetických center vás chrání před negativitou a umožňuje, aby skrze vás zářilo více božského světla.
 • OM Chanting – ÓM je prvnotní vibrací a zdrojem celého stvoření jak jej známe. OM Chanting je starověká skupinová technika, která využívá kosmické vibrace ÓM k harmonizaci lidstva a Matky Země. Přináší harmonii a klid vám, ostatním lidem i vašemu okolnímu prostředí.

V rámci kurzu obdržíte:

 • Iniciaci šaktipátu
 • Manuál pro studenty Atma Kriya Yogy se všemi pokyny a vyobrazením každé techniky
 • Osvědčení o absolvování kurzu

Když jste iniciováni do Atma Kriya Yogy a obdržíte šaktipát, aktivuje se ve vás zvláštní kanál. Tímto kanálem proudí milost a požehnání všech Guruů, mudrců a světců této linie od Mistra k žákovi, nebo od Mistra k učiteli a potom od učitele ke studentovi.

Paramahamsa Sri Svami Vishwananda

Je Atma Kriya to pravé pro mě?

 • Abyste se mohli začít učit a praktikovat Atma Kriya Yogu, musí vám být nejméně 18 let.
 • Cvičení zahrnuje několik fyzických jógových pozic. Máte-li nějaká fyzická zranění nebo jiná omezení, poraďte se se svým lékařem a ujistěte se, že je pro vás praktikování jógy bezpečné. Váš učitel Atma Kriya Yogy vám může také pomoci s úpravami cvičení podle potřeby.
 • Jste-li těhotná nebo máte-li ve své anamnéze srdeční nebo duševní onemocnění, poraďte se s vyškoleným učitelem, zda je tato technika pro vás vhodná.
 • Atma Kriya Yoga může způsobit čištění na mnoha úrovních: fyzické, emoční a duchovní. Je důležité, abyste si toho byli vědomi a abyste byli odhodláni dělat ve svém životě opravdové změny.

Máte zájem, ale nevyhovuje vám termín?

Pokud vám nevyhovuje datum nebo čas, kontaktuje prosím učitele Atma Kriya Yogy a společně najděte kurz, který vám vyhovuje. Učitelé se mohou sami rozhodnout, zda budou vyučovat všechny techniky najednou v rámci jedné lekce, nebo zda výuku rozloží do několika týdnů a poskytnou tak více času na praktikování. Rádi se s  vámi domluví na kurzu, který vám bude vyhovovat.

Retreaty a setkání se společným praktikováním

Praktikování ve skupině násobí jeho účinky a pomáhá vytvářet pocit společenství založeného na stejných hodnotách. Je možné se zúčastnit retreatů a v některých oblastech jednou týdně i setkání se společným praktikováním. Význam těchto akcí spočívá v možnosti ujasnit si techniky, upevnit si vlastní praxi a podpořit se vzájemně v jejím pokračování. Zjistěte si u učitele Atma Kriya Yogy ve vašem okolí, jaké jsou možnosti.

Registrace

Pro registraci a bližší informace zašlete prosím e-mail na adresu: milan.kajer@seznam.cz

Kontakt

Lektor: Amitdas Milan Kajer

Kontakt: milan.kajer@seznam.cz, tel. a Telegram: +420 606 406 077

Místo konání kurzu: Husova 127, Třeboň I.

Cena kurzu: 3500,-

Více

Čas

14 (Sobota) 09:00 - 15 (Neděle) 17:00

Cena

3 500 Kč

Organizátor

AMITDAS - MILAN KAJERAtma Kriya Yoga, Projekt Mantra, OM Chanting Workshop   Třeboň, Jihočeský kraj