29dub19:0021:0021 líl ze Shreemad Bhagavatamu

Detaily události

Online program 21 líl ze Shreemad Bhagavatamu pod vedením Svámího Kurunandhy pokračuje na Zoomu ve čtvrtek 29. dubna! Můžete se těšit na spoustou zajímavých hostů a interaktivní program, s českým nebo slovenským překladem. Každých 14 dní až do prosince 2021 se můžete těšit na další lílu, příběh ze Shreemad Bhagavatamu.

Pro aktuální informace vstupte do telegramové skupiny (odkaz níže). Tam bude také zveřejněn odkaz na setkání, počet míst je omezen na 300 účastníků, proto se přihlaste do Zoomu včas. Ve skupince najdete i nahrávky ze všech setkání.
https://t.me/joinchat/WSe8EmZHLLHj9qie

Tato svatá kniha je velmi obsáhlá, proto jsme vybrali pro letošní rok 21 nejdůležitějších líl. Každé setkání bude zaměřeno na jeden konkrétní příběh (lílu),  bude velmi interaktivní, protože využijeme sílu sanghy, kde se ve skvělé společnosti navzájem inspirujeme, a také si užijeme i  zábavnou interakci, díky tomu bude učení opravdu příjemným zážitkem.

Obdržíte základní znalosti založené na Gurudžího učení představené z různých úhlů. Kromě Swamího Kurunandhy jako hlavního moderátora, který přednese podstatné části příběhu a jejich vztah k našemu každodennímu životu, se k němu pokaždé připojí jeden či více hostujících řečníků, kteří přidají další perspektivu. Velmi důležité je, že pokaždé budeme poslouchat a sledovat původní komentář Gurudžího, zahrneme prostě vše, co obohatí naše učení.

Očekávejte tedy bohaté, pestré a poučné setkání, kde společně s oddanými a hledajícími z celého světa bude naším společným cílem skutečně pochopit a naučit se každou z prezentovaných líl a navíc zábavným způsobem.

DRUHÁ LÍLA

Budeme se zabývat příběhem o Matsya ávatarovi, tentokrát budou hosty Anshul & Mayuran.

Více

Čas

(čtvrtek) 19:00 - 21:00