Kurz jednoduché púdži – Svojanov

Centrum jógy Paramahamsy Vishwanandy v ČR
Svojanov 12
571 01 Borušov · View Map
Praveshananda
1 500Kč (v ceně je zahrnutý manuál pro provádění jednoduché púdži v českém jazyce)
* na kurz je nutné se předem registrovat
KAPACITA JE OMEZENA! 
Registrace zde
Informace na: pudza@bhaktimarga.cz

Popis

Rádi bychom Vás pozvali na kurz jednoduché púdži. Tento kurz Vám poskytne přehled o podstatném a zásadním významu vztahu mezi átma a paramátma: osobním vztahem mezi Vámi a Božstvím. Osobní, láskyplný vztah s Vaším Božstvím se stane živým a skutečným vztahem, který začneme postupně prožívat v každodenním životě.

Dozvíme se klíčové informace o tom, co je púdža, co je osobní Božství a podrobněji bude vysvětlena tato duchovní praxe, jejímž prostřednictvím můžeme sloužit, starat se a nořit se hlouběji do láskyplného vztahu s naším milovaným Božstvím.

V praktické části se naučíme, jak můžeme sami v kteroukoliv denní dobu provádět vlastní jednoduchou púdžu, která věrně zachycuje jádro rituálu. Tím, že v kurzu je kladen důraz na kvalitu nad kvantitou, jsou klíčové postupy púdži prezentovány s lehkostí a snadno srozumitelným způsobem, který umožňuje předat jednoduchou púdžu s láskou k Božství.

Na konci kurzu budeme umět provádět samostatně jednoduchou púdžu, která je důležitým učením Paramahamsy Vishwanandy a sádhanou Bhakti Margy.
V rámci kurzu obdržíme brožuru v českém jazyce se všemi jednotlivými kroky, které potřebujeme znát, abychom mohli púdžu provádět samostatně a dále se v ní zdokonalovat.

Kurz jednoduché púdži je základním kurzem púdži, po jehož absolvování a zvládnutí je možné dále rozšířit své znalosti a praktikování púdži v pokročilém kurzu abišékamu (termín tohoto kurzu bude vypsán v dalších měsících).

Kurzu jednoduché púdži se mohou zúčastnit všichni, tedy i ti, kteří nejsou nebo se nepovažují za oddané či následovníky Paramahamsy Vishwanandy, avšak chtějí si sami doma provádět jednoduchou púdžu ke svému oblíbenému Božství a tento krásný rituál se naučit. Jedinou PODMÍNKOU účasti na kurzu zůstává STRIKTNÍ VEGETARIÁNSTVÍ . To znamená, že účastníci kurzu se stravují výlučně vegetariánskou stravou, tedy nikdy nejí maso ani vejce.

Obřadní pomůcky na púdžu: bude možné zakoupit kompletní sadu na púdžu dle učení Paramahamsy Vishwanandy před kurzem v Bhakti obchůdku – není zahrnuto v ceně kurzu.
O přestávce bude možné si zakoupit lehké vegetariánské občerstvení.

Těšíme se na setkání při kurzu jednoduché púdži v termínu 8. 6. 2019 od v Centru jógy Paramahamsy Vishwanandy ve Svojanově u Borušova.

S láskou
Bhakti Marga ČR

Plakát k události

Event Poster